Komu už jsme pomohli?

Psoriatická artropatie & nemožnost chodit

Pavla Schlehrová, Praha

Jednoho rána jsem se vzbudila a nemohla jsem se postavit na pravou nohu .Trpěla jsem nesnesitelnými bolestmi při chůzi, ale i v klidu. Noha mi otékala tak, že jsem neobula žádné boty. Po několika měsících beznadějného cestování po nemocnicích přišli na diagnózu - Psoriatická artropatie. Verdikt byl "nevyléčitelné". Čekalo na mě po zbytek života užívání kortikoidů a jiné chemie.

Když mi rodinný přítel doporučil paní doktorku Shmyrovou v ESCARE CLINIC ani na chvilku jsem nezaváhala.  Po první návštěvě jsem cítila, že je to člověk na svém místě, kterému můžu důvěřovat. Dala se do léčení: stimulace akupunkturních bodů, bylinky, které byly připraveny přímo pro mě, a hlavně vlídný lidský přístup , slovo VZDÁT SE nemá ve svém slovníku. Eleně Shmyrové patří velké poděkování...

Dnes chodím, nekulhám a už se vejdu do svých oblíbených bot! Věřila jsem v léčbu od začátku, ale takto velký pokrok jsem nečekala. Mohu jen vřele doporučit všem. Má to velký význam!
 

Pompholyx - dyshidrotický ekzem

Před 

Před

Po léčbě

Po léčbě

Nespavost & deprese

Ing. Gregor Bukovianský, Praha

Kvůli intenzivnímu podnikání jsem dvacet let trpěl nespavostí, depresemi, bolestmi hlavy, nočním pocením a velkou únavou. Po terapiích na ESCARE clinic u paní terapeutky Eleny Shmyrové jsem zcela vysadil prášky na spání! To vše pomocí prvkům akupunktury, pití bylinných směsí sestavených na míru a hlavně díky velké psychologické podpoře, kterou mi paní terapeutka poskytla. Dnes mám znovu radost ze života a pravidelně hraji golf!

Jsou to už dva roky a já kliniku navštěvuji i nadále, protože už nikdy nechci zažit předchozí zdravotní problémy. 

A ještě rada pro ty, kteří by chtěli řešit své zdravotní problémy pomocí čínské  medicíny: nejdůležitější v léčbě jsou pevná vůle, vytrvalost, trpělivost, ale hlavně pozorné naslouchaní a dodržování pokynů terapeuta. 

Trávení

Můj problém spočíval v narušeném trávení, nemohla jsem po ránu odejít z domova kvůli opakovaným průjmům.

Po letech konzervativní léčby se můj stav jen zhoršoval.

Avšak od okamžiku mé návštěvy v ESCARE se začaly dít divy:-) Nejdříve mě paní Shmyrova okouzlila svým pozitivním přístupem a "nakazila" mě dobrou náladou! Již po první návštěvě jsem věřila, že teď opravdu nastanou změny k lepšímu, což se také stalo.

Po absolvování čtyř terapií jsem již neměla problémy s trávením!

Jsem nesmírně vděčná paní Shmyrové, která dokázala změnit můj život k lepšímu! Moc děkuji!

Olga Veselá, účetní, Praha

Zvýšený cholesterol

Moc děkuji paní doktorce Shmyrové za snížení vysokého cholesterolu ( a nejen toho) ! Nechtěla jsem doživotně brát chemické léky na snížení cholesterolu, protože jsem tušila, že to není řešení problému.

Paní Shmyrova mi již při první návštěvě vysvětlila důvod zvýšení cholesterolu a zadala "domácí úkoly", které jsem musela plnit denně.

Po dvou měsících terapií jsem požádala obvodní lékařku o kontrolu. Byl to šok (v dobrém slova smyslu:)). Hodnota 8,5 klesla na 6,5!

Cholesterol byl můj hlavní problém, ale během léčby se mi zlepšila i psychika a spousta dalších neduhů, které mě předtím trápily.

MOC DĚKUJI Eleně Shmyrové - je to sluníčko, které mi rozzářilo život!

Jana Kratochvílová, Praha

Atopický ekzém

Bojovala jsem s atopickým ekzémem téměř 10 let. Moje ruce a podkolenní jamky byly pokryty červenou mokvající a svědivou krustou.

Paní doktorka dokázala najít příčinu ekzému a předepsala mi bylinky sestavené přímo pro mě. Už po 3 týdnéch byl ekzém výrazně lepší!

Konečně si můžu obléknout šaty s krátkým rukávem a nemusím se mazat kortikoidy!

Chtěla bych moc poděkovat za neuvěřitelnou pomoc a říct, že paní doktorka Shmyrova z ESCARE clinic je neskutečný profesionál ve svém oboru! Paní doktorko, patří Vám obrovské poděkování!”

Mgr. Jana Nováková, Brno

Vyhřezlá ploténka 

Děkuji paní Shmyrové za záchranu před operací zad. Měl jsem vyhřezlou ploténku.

Bolesti zad se jen stupňovaly a skoro každý měsíc jsem musel do nemocnice na opich. Paní Shmyrova mi naordinovala sérii akupunktur a předepsala bylinné odvary. Neuvěřitelné, ale již po první terapii jsem odešel vzpřímeně!

Po 3 měsících na kontrole v nemocnici lékař nadával sestřičce, že mu přinesla cizí rentgen. Nebyl tam totiž žadný nález k operaci!

Jsem nesmírně vděčný činské medicíně a hlavně paní Eleně Shmyrové. Díky Vám můžu znovu bez obav zvedat svého ročního synka do náruče a užívat si pohybu bez obav a bolestí!

Vladimir Sokolov, Mladá Boleslav